Anahtar Teslim Kuruluş Uygulamalari

Neler Yapıyoruz?

Dutch Enerji A.Ş.olarak hizmetlerimiz neler?

1-460x260
ENERJİ NAKİL HATTI

Enerji üretim tesislerinin enterkonnekte sisteme bağlanması veya mevcut orta gerilim tesislerin birbiri arasındaki bağlantılar için projelendirme, malzeme temini, direk montajı, tel çekimi dahil anahtar teslimi olarak hatların tesisi. İşletme hakkı kamu ve özel sektörde bulunan elektrik dağıtım şirketlerinin şehir ve köy şebekelerinde bakımların yapılması ve oluşan arızaların en kısa sürede giderilerek abonelere sağlıklı ve sürekli enerji akışının sağlanması TEİAŞ'a ait 154 kV Enerji İletim hatlarının arıza oluşturabilecek eksiklerinin tespit edilerek uzman ekipler tarafından giderilmesi ve bu kontrollerin periyodik olarak sürdürülmesi.

karsten-wurth-karsten-wuerth-w_a40DuyPAc-unsplash-scaled.jpg
ALÇAK GER. SİSTEMLERİ

Elektrik dağıtım şirketleri tarafından yaptırılan şehir ve köy şebekelerinin yer altı kablolu veya havai hatlı olarak projelendirilmesi malzeme temini ve montajı dahil tesisi

trafomerkezi-460x260
TRAFO MERKEZİ

Kamu ya da özel sektör tarafından yaptırılan 154 kV ve 380 kV trafo merkezlerinin projelendirme malzeme temini, montaj ve inşaat işleri dahil anahtar teslimi tesis edilmesi.

slide-5
ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Firmamız tarafından orta ve büyük ölçekli endüstriyel tesislerin elektrik iç tesisat, aydınlatma, dağıtım ve ana panoları, kompanzasyon panoları ve tüm elektrifikasyon işlemlerinin teknik yönetmeliklere ve standartlara uygun olarak imali yapılmaktadır. Fabrika ve Endüstriyel Tesislerde, makine ve ekipmanların yerleşimine göre gerekli hesaplama, projelendirme, uygulamaların yapılması ve müşavirlik hizmetleri.

Dutch Enerji A.Ş.olarak hizmetlerimiz neler?

Neler Yapıyoruz?

Lykeion Solar acts as a bridge between potential investors and green energy investment opportunities

The Firms main aim is to identify and seek investors and then find the best investment options for Engineering, Procurement and Construction of Renewable Energy projects, with the objective of procuring maximum ROI.

Lykeion Solar is involved in solar as well as wind energy projects; primarily in Turkey, the Netherlands and the Benelux countries.

The firm also procures finds to invest in promising new ideas and technologies in the green energy space.

Orta Gerilim Enerji Nakil Hatları

Orta gerilim yer altı veya havai hat olarak projelendirilen nakil hattı sistemlerinin teknik yönetmelikler ve iş güvenliği önlemleri uygulanarak imali ve mevcut enerji nakil hatlarının bakım onarım hizmetleri vermekteyiz.

Why Invest in GREEN ENERGY?

Irresistible Economics

Wind and solar energy have a short-run marginal cost of zero i.e., energy is essentially generated free of cost when the sun shines and wind blows. The cost incurred is basically, in the technology that is required to be installed to capture the sun light and wind.

Accelerated Technological Growth

Advancements in technology is the wind and solar energy sector are taking place at a rapid pace, making these sectors increasingly cost-effective, efficient and reliable.

Job Creation

According to an article published by the MIT technology review, there are more than 10 million people involved in renewable en-ergy production around the world. More investments imply that this sector will create more jobs globally.

Future Impact

Renewable sources of energy have a wider and positive impact on climate change, environmental protection and energy access. The ever-growing energy demand has already put a strain on fossil fuel reserves, causing it to deplete more rapidly and therefore the only alternative seems to be the sources of renewable energy.

Ücretsiz Danışmanlığımızı İsteyin

Büyümenize yardım edelim

İletişim Formu

Yenilenebilir Enerji Fırsatlarına yatırım yapma hakkında daha fazla bilgi için bize bilgilerinizi gönderin, size en kısa sürede geri dönelim!

Send us a Message