Hizmetlerimiz

electricity, pylon, silhouette

Orta Gerilim Enerji Nakil Hatları

Orta gerilim yer altı veya havai hat olarak projelendirilen nakil hattı sistemlerinin teknik yönetmelikler ve iş güvenliği önlemleri uygulanarak imali ve mevcut enerji nakil hatlarının bakım onarım hizmetleri vermekteyiz.

  • Aplikasyon ve direklerin işaretlenmesi
  • Güzergahın açılması, ulaşım yollarının yapımı
  • Direk Temellerinin inşaat çalışmaları
  • Direk Montajı
  • Tel çekimi
  • İşletmeye Alma

Trafo Merkezi Kurulumu

Yeni kurulacak bir trafo tesisi için; orta gerilim şebeke irtibat noktasından itibaren tüm yüksek gerilim ekipman kurulum ve montajıyla beraber alçak gerilim çıkış panosuna kadar olan tüm imalatlar anahtar teslimi olarak Avrupa Birliği deneyim ve kalitesiyle yapılmaktadır.

» Bina Tipi Trafo Merkezleri,
» Beton Köşk Tipi Trafo Merkezleri,
» Direk Tipi Trafo Merkezleri,
» Yeraltı Köşk Tipi Trafo Merkezleri.
» Orta Gerilim Trafo Tesisleri

Firmamız 50 kva – 2500 kva arasında direk tipi, monoblok beton köşk veya bina içi trafo tesislerinin tüm teknik yönetmeliklere uygun olarak kurulumunu yapmaktadır.

substation, electricity, current

Trafo Bakım ve Onarım Hizmetleri

Gelişen dünyada enerjinin ve enerji ile ilgili gereksinimlerin önemi gün geçtikçe daha net görülmektedir. Kesintisiz, kaliteli ve sürekli enerji için trafo ve elektrik tesislerinin bakımının yapılmasının önemi tartışılmaz bir gerçektir. Trafo ve trafo merkezleri için gerekli olan periyodik bakım ve onarımlar Çağrı OG tarafından gerekli teknik ekipmanlar ile yapılmaktadır.

» Trafo yağı dielektrik testi,
» Trafo yağı filtrasyon işlemleri,
» İzolasyon testi,
» Termal kamera ile ısınma kontrolü,
» Kesici ve ayırıcı kontrolleri,
» Kumanda sistemi testleri,
» Trafo merkezi bakım ve temizliği

Alçak Gerilim Dağıtım Sistemleri

Firmamız iş güvenliği ve kalite faktörlerinden ödün vermeksizin her türlü yer altı ve yer üstü kablo güzergahının (Toprak altı, beton kanal, pvc boru, conduit, saç tava, EMT, Exproof boru tesisatı vs) hazırlanması ve kablo çekimine uygun hale getirilmesi hizmetlerini vermektedir.

Endüstriyel Tesisler

Firmamız tarafından orta ve büyük ölçekli endüstriyel tesislerin elektrik iç tesisat, aydınlatma, dağıtım ve ana panoları, kompanzasyon panoları ve tüm elektrifikasyon işlemlerinin teknik yönetmeliklere ve standartlara uygun olarak imali yapılmaktadır.

Alçak Gerilim Pano Montajı

Talebe göre dizayn ve projelendirme de dahil olmak üzere; MCC panolarının her türlü teknik şartnameye ve özel taleplere (Draw out, Plug in..) Uygun şekilde ve uluslar arası normlara uygun olarak saha montajlarının yapılması, testleri ve devreye alınması.

Yenilenebilir Enerji Sektöründeki Yatırım Seçenekleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayın

Yatırımınızı Enerjinin Geleceğine Yapın!